Alus cienītājiemAlus darītavas klientu loku šodien veido vairāk kā 100 dažādi uzņēmumi, kas pārstāv bārus, restorānus, krodziņus.

Viens no nozīmīgākajiem mūsu sadarbības partneriem ir Gunāra Ķirsona kompānija LIDO.

Mēs esam lepni par savu uzticamo klientu loku, kas aizvien paplašinās. Alus darītava saņem pievilcīgas sadarbības iniciatīvas no ārvalstīm, tostarp Zviedrijas, Somijas, Krievijas, kuru mentalitātei ir tuva mūsu alus garša. 

Uzņēmuma servisa ietvaros mēs veicam alus piegādes klientiem,  uzstādām izlejamā alus krānus un dzesētājus, nodrošinām bārus ar saviem kausiem un paliktņiem. Mēs ejam pretī klientiem, un nepieciešamības gadījumā mainām produkciju, kas vairs neatbilst augstajai kvalitātei. 

Mēs cienām sava alus baudītāju un cenšamies veidot ar viņu godīgu dialogu – mūsu filozofijas dominante ir apmierināt patērētāja garšas un kvalitātes vajadzības.Mūsu alus cienītājs ir personība. Cilvēks ar prasībām, pašcieņu, individualitāti. Zināšanām un pieredzi. Ar nākotni. 

Alus šodien ir kļuvis par dzīves kvalitātes sastāvdaļu, kas nes būtiskas mentālās vērtības. Dabas pirmavots, radoša pieeja, dinamika, augsti standarti, ideāls saturs, tradīcijas ir tās nenovērtējamās bagātības, ko mēs cenšamies ielikt Užavas alū, lai tālāk atdotu saviem alus cienītājiem.